Organizacja Ślubu od A do Z

Kompleksowa Organizacja Ślubu i Wesela Time2Wedding Konsultantka Ślubna Wedding Planner

Decydując się na wybór kompleksowej organizacji możecie mieć pewność, że wszystkie sprawy od początku do końca będą załatwione perfekcyjnie i na czas. Przekazując nam pole do działania możecie spać spokojnie nie tracąc przy tym kontroli. 

Swoje działania rozpoczynamy od przygotowania szczegółowego harmonogramu prac. Krok po kroku omawiamy i realizujemy je z Wami lub osobiście. Kilka tygodni przed Ślubem przygotowujemy scenariusz dnia uroczystości,  w którym skrupulatnie i bardzo szczegółowo planujemy co będzie się działo w każdej godzinie jak chociażby przyjazd makijażystki, fotografa, wyjazd do kościoła/USC. Układamy zadania pomiędzy usługodawcami aby każdy wiedział co ma robić i kiedy.

W dniu Wesela jesteśmy obecni w zasadzie od godzin porannych. Sprawdzamy czystość obrusów,  prawidłowe ułożenie stołów oraz krzeseł, pomagamy w przygotowaniu dekoracji i kwiatów. Nie zapominamy również o rozłożeniu całej papeterii oraz tablicy z rozmieszczeniem gości. Podczas Wesela pilnujemy podwykonawców oraz jesteśmy odpowiedzialni za ich rozliczenie.

Jesteśmy do Waszych usług oraz gości weselnych.

Dzięki zdobytej wiedzy, kreatywności i doświadczeniu zorganizujemy dla Was zarówno ceremonię zaślubin i jak i przyjęcie weselne na najwyższym poziomie. 

Razem z najlepszymi podwykonawcami z wielkopolski zajmiemy się wszystkimi przygotowaniami od początku do końca tak abyście mogli cieszyć się w pełni tym jedynym i niepowtarzalnym dniem nie tracąc swojego cennego czasu.

Jeśli jesteście zapracowani lub mieszkacie poza granicami Polski to ta oferta jest właśnie dla Was!

W skład usługi wchodzą:

Cena za Usługę: Od 8000 zł brutto