Witajcie

Nazywam się Andżelika Pawlak i od kilku lat pracuję i realizuje się w pięknym zawodzie jakim jest Wedding Planner. 

Tak, kocham Śluby i uwielbiam organizować je dla Was. Powiem nieskromnie, że wtedy czuje się jak rybka w wodzie a dzięki temu taka praca to sama przyjemność.

Bardzo lubię spotkania z Wami,  jeszcze jako Narzeczonymi, kiedy rozmawiamy na luzie i opowiadacie mi swoje wizje i marzenia związane ze Ślubem. Macie wtedy dużo pytań i obaw jak się z tym „wszystkim” uporać. Ale spokojnie- właśnie od tego jestem ja! Wasz  anioł stróż, dobra wróżka, przyjaciółka i agentka od zadań specjalnych. 

Tak bardzo chcę WASZEGO SZCZĘŚCIA i spełnienia WASZYCH MARZEŃ, że nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych. Niezależnie od charakteru i rangi przyjęcia zawsze dbam aby wszystko było dopięte na ostatni guzik.

WASZ ŚLUB ma być taki jak WY tego chcecie, a ja zrobię wszystko aby tak się stało. 

To od Was  Kochani zależy na ile się przede mną otworzycie i dacie się poznać .

To co,  zaczynamy ?

O Mnie Wedding Planner Poznań Wrocław Time2Wedding

Poznajmy się

Co mnie wyróżnia?

Miłość do Ślubów

Dbałość o szczegóły

Zaangażowanie

Moje Sekrety

 

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną oraz mamą dwójki wspaniałych dziewczynek Mai i Martynki, a od niedawna pasjonatką zdrowego stylu życia. Zdałam sobie sprawę, że prawidłowe odżywianie się i ruch to podstawa dobrego samopoczucia i energii, dlatego zadbałam o codzienny ruch oraz spotkania z Trenerem odżywania.

Lubię aktywnie wypoczywać i odwiedzać różne zakątki świata a miłość do podróży sprawiła, że stałam się osobą otwartą, spostrzegawczą i ciekawą nowych wyzwań. Dzięki temu mogę zorganizować dla Was oryginalne, nieszablonowe i jedyne w swoim rodzaju przyjęcie weselne.

PRYWATNIE Time2Wedding Konsultantka Ślubna Wedding Planner