Wedding planner – przygotujemy Ślub Twoich marzeń

Wedding Planner

Ślub Plener Time2Wedding Konsultantka Ślubna Wedding Planner

Gorączka przygotowań do ślubu?

Zaproszenia ślubne ze zdjęciem narzeczonych czy może z magnesem na lodówkę? Przyjęcie weselne tradycyjne, czy raczej nowoczesne? Zdecydować się na zespół czy może dj’a? A może zapewnić ciekawą atrakcję dla gości weselnych?

To tylko niektóre decyzje, które trzeba podjąć przed powiedzeniem sakramentalnego „tak”. Ślub i wesele to niezapomniane chwile w życiu kochających się osób. Ma to być najpiękniejszy wieczór życia, przepełniony miłością i dobrymi emocjami. Aby taki był, trzeba zadbać między innymi o salę, oprawę muzyczną, dekoracje, zaproszenia. I choć w teorii zaplanowanie ślubu i przyjęcia weselnego może wydawać się mało skomplikowane, zdarza się, że w praktyce przerasta to przyszłych małżonków. Warto pamiętać o tym, że można zwrócić się po pomoc do wedding plannera, który z pewnością dołoży wszelkich starań, by ten dzień był niezapomniany.

Wedding planner, czyli kto?

Konsultant ślubny, czyli wedding planner, to osoba, która zawodowo zajmuje się kompleksowym planowaniem i organizowaniem ślubów i wesel. To ona odpowiada za ostateczny wygląd dekoracji, dodatków, dba o to, by podczas wesela pozytywnie zaskoczyć gości. Ponadto pomaga narzeczonym podejmować decyzje związane z wyborem fotografa, oprawy muzycznej, dba, by wszyscy podwykonawcy wywiązywali się ze swoich zobowiązań. A narzeczeni? Mają czas na złapanie oddechu przed Wielkim Dniem.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Organizacja wesela to ogromne wyzwanie, które nierzadko może nastręczać ogromu stresu. Warto, żebyście ten wyjątkowy okres swojego życia wspominali w samych superlatywach, dlatego też zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Jesteśmy profesjonalnymi wedding plannerami, dlatego też z przyjemnością stworzymy harmonogram przygotowań do ślubu, wspólnie ustalimy budżet weselny i spróbujemy zoptymalizować koszty, przypilnujemy, by wszystkie wpłaty i zaliczki były opłacone w odpowiednim terminie, nawiążemy współpracę z podwykonawcami, a wszystko po to, byście mogli w pełni cieszyć się wyjątkowym rozpoczęciem wspólnej podróży, już nie jako Narzeczeni, ale Małżonkowie.

Praca wedding plannera ma sens tylko wtedy, gdy nawiąże on ścisłą współpracę ze swoimi Klientami – naszym zadaniem będzie wyjście naprzeciw Waszym oczekiwaniom. Przez cały okres przygotowań ślubno-weselnych pozostajemy do Waszej dyspozycji, odpowiemy na nurtujące Was pytania, pomożemy rozwiązać sytuacje kryzysowe. Jesteśmy w pełni zorientowani na Narzeczonych, wierzymy, że pomagając Wam zorganizować uroczystość ślubną w niewielkim choć stopniu przyczyniamy się do tego, byście w związek małżeński weszli bez niepotrzebnego stresu, ale za to pełni radości, miłości i nadziei.

Działamy na terenie Poznania oraz okolic.