Samochód do Ślubu - Blog | Wedding Planner Poznań | Time2Wedding.pl
Zaznacz stronę

Jakim samochodem do Ślubu?

 

O czym powinniśmy pamiętać wybierając samochód do Ślubu?

 

Głównym kryterium decydującym o wyborze konkretnego rodzaju samochodu do Ślubu jest styl  w jakim będzie organizowany Wasz Ślub i Wesele. Wybrane auto musi się wpasować w klimat miejsca przyjęcia weselnego a cała oprawa i dodatki muszą ze sobą współgrać. Na rynku ślubnym istnieje wiele profesjonalnych firm, które oferują przeróżne modele aut od koloru do wyboru.  Potrafią sprostać najbardziej wymagającym klientom. Jeśli nie macie pomysłu lub szukacie inspiracji to dobrze jest zajrzeć na portale ślubne lub targi ślubne. Targi są o tyle korzystniejsze, że w jednym czasie możecie obejrzeć i wypróbować samochód oraz zarezerwować konkretny termin wynajmu.

 

Z jakimi wydatkami powinniśmy się liczyć przy wyborze samochodu do Ślubu?

 

Nie ma jednej określonej ceny za taką usługę i kwoty są bardzo zróżnicowane. Wszystko zależy od tego jaki model i rodzaj auta wybraliście, na ile godzin będziecie chcieli je wypożyczyć, czy samochód ma być udostępniony z kierowcą czy bez oraz czy oferta zawiera dekorację kwiatami i specjalną tablicę rejestracyjną z napisem NOWOŻEŃCY. O wszystkie szczegóły należy wypytać wynajmującego i zapisać je w umowie.

 

 

Poniżej przedstawiam Wam przykładowe ceny za wynajem konkretnego modelu samochodu:

  1. Ford Mustang GT 5.0 V8 421KM – od 600 zł/dzień
  2. Bmw M2 Competition -od 550 zł/dzień
  3. Nissan GTR – od 1200 zł/dzień
  4. Limuzyna Hummer H2 Limo – od 2000 zł/2h
  5. Jaguar Xj6, – od 200 zł/h
  6. Mercedes W110 – od 200 zł/h
  7. Syrenka – od 400 zł/dzień

 

Zabytkowy samochód z duszą na Wesele

 

Samochód z duszą…. Mam tutaj na myśli klasyki lat 50, 60 czy 70-tych, które posiadają swój styl, piękno i historię. Decydując się na taki wybór możecie mieć pewność, że takie auta nigdy nie wyjdą z mody i będą cieszyć się popularności przez długie lata. Możliwość prowadzenia takiej perełki sprawi, że ten dzień stanie się jeszcze wspanialszy i wyjątkowy  a Wy poczujecie się jak prawdziwe gwiazdy. Pamiętajcie jednak aby przyjęcie weselne również było stylowe i wytworne oraz podkreślało magię tamtych lat.

 

Luksus i elegancja czyli nowoczesny samochód do Ślubu

 

Obecnie mamy bardzo duży wybór jeśli chodzi o nowoczesne i luksusowe samochody. Największą popularnością cieszą się takie marki jak Porsche, Jaguar, Maserati czy Chrysler. W okresie letnim Pary Młode decydują się coraz częściej na kabriolet w nowoczesnym stylu jednak drogie Panie Młode pamiętajcie o swojej fryzurze, która może zostać uszkodzona przez wiatr.