Organizacja wesel jak z bajki – zadanie dla profesjonalistów

Organizacja Wesel jak z Bajki

Blog Ślubny Konsultantka Ślubna Organizacja Ślubów Wesel Wedding Planner Poznań

Zbliża się dzień Waszego ślubu, a Ty układasz w głowie listę spraw do załatwienia. Jest tego sporo! Każdą ewentualność trzeba sprawdzić, zobaczyć, przetestować. Zakup lub wynajem bez wcześniejszego sprawdzenia, może okazać się bardzo złym wyborem. Organizacja pięknego wesela wymaga więc dużych nakładów pracy i czasu. Zastanawiasz się, jak znaleźć czas na spotkania z tak wieloma usługodawcami? Zostaw to nam! Mamy swoją bazę polecanych podwykonawców.

Kompleksowa organizacja wesel i ślubów idealnych

Zajmujemy się kompleksową organizacją ceremonii ślubnej i zabawy weselnej. Jak to się dzieje, że organizujemy tak piękne wesela? Na czym właściwie polega zadanie wedding plannerek? Odpowiadamy:

  • wspólnie z Wami, dopracujemy plan działania uwzględniając budżet,
  • realizujemy ten plan i dbamy, aby zachować wszelkie szczegóły,
  • negocjujemy ceny z usługodawcami,
  • współpracujemy z najlepszymi podwykonawcami,
  • każdą z polecanych firm dokładnie sprawdzamy,
  • znamy bieżące trendy i wiemy, co przypadnie do gustu gościom.

Organizacja wesel – profesjonalny wedding planner

W jaki sposób sprawdzamy podwykonawców? Bierzemy pod uwagę każdą możliwość, na przykład degustujemy wypieki, prowadzimy rozmowy z właścicielami kompleksów hotelowych, odwiedzamy domy weselne i kwiaciarnie. Przeglądamy również produkty oferowane przez firmy dekoratorskie. Słowem, zajmujemy się wszystkim na co przyszli małżonkowie nie zawsze mają czas. Działamy głównie na terenie miasta Poznań. Nawiązaliśmy owocną współpracę z wieloma świetnymi podwykonawcami, z siedzibą w Poznaniu.

Wedding planner – korzyści ze współpracy

Wiele par decyduje się na skorzystanie z usług firmy również ze względu na to, że organizacja wesel to duży stres. Pojawiają się spięcia nie tylko pomiędzy narzeczonymi, ale również rodzicami, rodzeństwem i przyjaciółmi. Każda z osób inaczej postrzega kwestię organizacji wesela, różny jest również stopień zaangażowania. To zupełnie normalne! Istnieje pogląd, że warto przebrnąć samodzielnie przez ten burzliwy okres, jednak organizacja wesel wcale nie musi tak wyglądać!

Naszym zdaniem, organizacja wesela powinna przebiegać w sposób radosny i bezproblemowy. W przypadku współpracy z nami, nie trzeba konfrontować się z rodziną na każdym etapie organizacji. Można natomiast wziąć pod uwagę opinię każdego z bliskich podczas planowania tego wydarzenia. To zdecydowanie najlepsze wyjście! Raz ułożony, dopracowany plan zawiera wszelkie istotne kwestie. Następnie my przystępujemy do działania, a Wy obserwujecie efekty.

Zadbajcie o to, aby piękna była nie tylko uroczystość, ale także okres ją poprzedzający. Cieszcie się każdą chwilą narzeczeństwa i pozwólcie, aby resztą zajęli się profesjonaliści. Bierzemy pod uwagę Wasz budżet! Jeśli więc organizujecie wesele w mieście Poznań, koniecznie skontaktujcie się z nami. Chętnie zrealizujemy Wasze weselne marzenia.