O Nas - Wedding Planners Poznań | Time2Wedding.pl
Zaznacz stronę
Andżelika Time2Wedding. Wedding Planner Poznań. Organizacja Ślubów i Wesel

Cieszę się ogromnie, że tu jesteście.
Mam na imię Andżelika i jestem certyfikowaną Konsultantką Ślubną oraz Absolwentką studiów z Zarządzania Projektami.

Organizacja Ślubu i Wesela to dla mnie praca marzeń, której oddaje się bezgranicznie. To także pasja i sposób życia.

Miłość do podróży sprawiła, że stałam się osobą otwartą, spostrzegawczą i ciekawą nowych wyzwań. Dzięki temu mogę zorganizować dla Was oryginalne, nieszablonowe i jedyne w swoim rodzaju przyjęcie weselne.

Niezależnie od charakteru i rangi przyjęcia zawsze dbam aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Wasze szczęście i zadowolenie to mój cel, który skrupulatnie realizuje dbając o każdy, nawet najmniejszy szczegół.

Będzie mi niezmiernie miło jeśli obdarzycie mnie swoim zaufaniem i pozwolicie uczynić ten dzień najpiękniejszym dniem w Waszym życiu.

Wiktoria Time2Wedding Wedding Planner Poznań

Mam na imię Wiktoria. Moją pasją są wszelkiego rodzaju prace artystyczne, które wykorzystuję podczas organizacji i koordynacji Ślubów oraz Wesel. Dla mnie każdy szczegół ma znaczenie i dbam aby wszystkie elementy tworzyły spójną całość.

Jestem osobą bardzo otwartą i kocham kontakt z ludźmi. Do każdej Pary Młodej podchodzę indywidualnie, skupiając się na ich założeniach i przemyśleniach. Największą satysfakcją jest dla mnie szczęście i radość jakie malują się na twarzach Młodych Par oraz Gości Weselnych.

Jeśli tylko powierzycie mi zorganizowanie Waszego Ślubu uczynię to z największą przyjemnością.