Organizaca Ślubu i Wesela z Time2Wedding | Time2Wedding.pl
Zaznacz stronę
Młoda Para w Wielkopolsce

Skupieni na Wielkopolsce

Jesteśmy z Wielkopolski i na tym rejonie koncentrujemy swoje działanie. Uważamy, że znajomość lokalnego rynku, tradycji, podwykonawców i najpiękniejszych sal weselnych jest nasza zaletą i pozwala zorganizować ślub i wesele na najwyższym poziomie.

Przygotowanie do Ślubu i Wesela

Baza Podwykonawców

Skrupulatnie budujemy bazę naszych podwykonawców. Sprawdzamy możliwie każda wyróżniająca się firmę na rynku i nawiązujemy z nią relację tak aby w dniu Ślubu wszystko było dopięte na ostatni guzik bez niespodzianek.

Sala Weselna z Udekorowanym Stołem

Kompleksowa weryfikacja Sal Weselnych

Weryfikacja Sal Weselnych to temat dla nas kluczowy, ponieważ to właśnie miejsce, w którym odbywa się wesele buduje całe wydarzenie. Osobiście odwiedzamy wszystkie interesujące miejsca, rozmawiamy z managerem, weryfikując jakość oraz czystość lokalu. Sprawdzamy również smak przygotowanych potraw, a także sposób ich podania.

Młoda Para z kwiatami

Wiedza i Doświadczenie Projektowe

Kompleksowe przygotowania Ślubu i Wesela to nic innego jak skomplikowany Projekt – jedyny i niepowtarzalny. Posiadamy wieloletnie udokumentowane doświadczenie w roli Kierownika Projektu a także ukończone studia podyplomowe z Zarządzania Projektami. Poradziliśmy sobie z wielomilionowymi projektami, dziesiątkami podwykonawców i nieprzekraczalnymi terminami. Ten jeden jedyny dzień najważniejszy dla Ciebie też zorganizujemy w 100%.

Ślub-i-Wesele-z-Time2Wedding

Ślub i Wesele

W naszym portfolio nie ma dodatkowych imprez jak Chrzciny czy Komunie. Specjalizujemy się wyłącznie w Ślubach i Weselach,  oddając  temu przedsięwzięciu całą naszą energię i czas.