O Nas - Wedding Planners Poznań | Time2Wedding.pl
Andżelika Time2Wedding. Wedding Planner Poznań. Organizacja Ślubów i Wesel

Dzień dobry.

Cieszę się ogromnie, że odwiedziliście moją stronę.
Mam na imię Andżelika i jestem certyfikowaną Konsultantką Ślubną oraz Absolwentką studiów z Zarządzania Projektami.

Organizacja Ślubu i Wesela to dla mnie praca marzeń, której oddaje się bezgranicznie. To także pasja i sposób życia. Jako dusza artystki mam doskonałe wyczucie smaku i estetyki.

Wieloletnie podróże po Europie sprawiły, że stałam się osobą otwartą, spostrzegawczą i ciekawą nowych wyzwań. Dzięki poznaniu wielu kultur oraz zwyczajów, zorganizowanie wesela międzynarodowego nie stanowi dla mnie żadnego problemu.

Niezależnie od charakteru i rangi przyjęcia zawsze dbam aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Wasze szczęście i zadowolenie to mój cel, który skrupulatnie realizuje dbając o każdy, nawet najmniejszy szczegół.

Będzie mi niezmiernie miło jeśli obdarzycie mnie swoim zaufaniem i pozwolicie uczynić ten dzień najpiękniejszym dniem w Waszym życiu.

Zapraszam serdecznie

Wiktoria Time2Wedding Wedding Planner Poznań

Mam na imię Wiktoria. Moją pasją są wszelkiego rodzaju prace artystyczne, które wykorzystuję podczas organizacji i koordynacji Ślubów oraz Wesel. Dla mnie każdy szczegół ma znaczenie i dbam aby wszystkie elementy tworzyły spójną całość.

Jestem osobą bardzo otwartą i kocham kontakt z ludźmi. Do każdej Pary Młodej podchodzę indywidualnie, skupiając się na ich założeniach i przemyśleniach. Największą satysfakcją jest dla mnie szczęście i radość jakie malują się na twarzach Młodych Par oraz Gości Weselnych.

Jeśli tylko powierzycie mi zorganizowanie Waszego Ślubu uczynię to z największą przyjemnością 🙂

Kamil Time2Wedding Wedding Planner Poznań

Mam na imię Kamil. Jestem doświadczonym i certyfikowanym kierownikiem projektu. Nadzorowałem projekty z wielomilionowymi budżetami, ogromnym zakresem i kilkuletnim czasem wdrożenia. Dotychczas miałem przyjemność współpracować z największymi firmami na świecie.

Praca w Time2Wedding sprawia mi wiele przyjemności. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu wspieram Pary Młode w przeróżnych sytuacjach. Cieszę się, że mogę brać udział w najbardziej złożonym projekcie,  jakim jest Wasz Ślub i Wesele 🙂